WAKEPARK IMPREZY PLAŻA

WAKEPARK

dla korzystających klientów z naszego wake parku oferujemy wyciąg dwusłupowy firmy PRIMUS o długości 185m.

Zobacz więcej

WYSPA/BAR

na terenie naszej wyspy znajduje sie beach bar , leżaki oraz 120 miejsc siedzących pod zadaszeniem.

Zobacz więcej

ALTANY

to wyjątkowe połączenie domków bungalowach ze strefa chilloutu znajdujących sie na wodzie.

Zobacz więcej

WAKEPARK

dla korzystających klientów z naszego wake parku oferujemy wyciąg dwusłupowy firmy PRIMUS o długości 185m. Na naszym torze znajduje się przeszkoda kicker o wysokości 1.40m posiadamy deski wakeboardowe marki Nobile. Do wypożyczenia są również kaski, kamizelki i pianki oraz dmuchana deska SUPair wraz z wiosłem. Posiadamy także taras z leżakami do wypoczynku ze strefą relaksu.

SPRZĘT WODNY

w naszej ofercie posiadamy 3 rowerki wodne z 2 miejscami dla osób dorosłych oraz 2 dzieci. Cena za wynajęcie rowerka na 1 godzinę to koszt 20 zł.

WYSPA/BAR

na terenie naszej wyspy znajduje sie beach bar , leżaki oraz 120 miejsc siedzących pod zadaszeniem. Nasi wykwalifikowani barmani zaspokoją największe potrzeby podniebienia naszych klientów oferując drinki, piwo, lemoniady oraz zimne koktajle. W naszym menu znajda Państwo produkty świeże, wyselekcjonowane, wypiekane w naszych piecach i grillach zapiekanki i najwyższej jakości wołowinę serwowana do burgerów.

ALTANY

to wyjątkowe połączenie domków bungalowach ze strefa chilloutu znajdujących sie na wodzie. Altany mieszcza od 6 do 28 osób. Każda altana posiada siedziska wykonane z palet oraz stoliki. Największa altana posiada dostęp do systemu nagłaśniającego z możliwością podłączenia usb bądź innego nośnika mp3. Miejsce idealnie nadaje sie do zorganizowania imprez okolicznościowych, wieczorów kawalerskich/ panieńskich. Wynajem altan - 510595430

Wake Park Młynek Tuszyn

„Młynek” zlokalizowany jest przy ul. Sportowej 3/5 w Tuszynie. Jest to teren polodowcowy ze wzgórzami morenowymi w odległości zaledwie 18 km od Łodzi. Miejsce oferuje niezwykły mikroklimat: sosnowy, polodowcowy las na wydmach, piaszczystą plażę o powierzchni ok. 3 ha. Cały kompleks, to obszar 11 hektarów.

Kontakt

Zaznacz numer i wyślij :

Zobacz więcej

Adres

Młynek Tuszyn
Sportowa 3, 95-080 Tuszyn

Email

mlynek.tuszyn@o2.pl

Telefon

+48 510 595 430